قوانین سایت و حریم خصوصی کاربران

درباره ما

سایت گت پی اچ پی (GETPHP) به نشانی https://www.getphp.ir بیش از 9 سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش برنامه نویسی، وردپرس، سرور، کدهای آموزشی، طراحی سایت را دارد.

این سایت بیشتر خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. بعضی از خدمات نیز بدلیل بالا بودن هزینه ها (نوسانات شدید قیمت ارز) به صورت پرداخت اشتراک میباشند.

قوانین سایت

GetPHP ثبت شده در پایگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد (پایگاه ساماندهی) و تمامی خدمات این سایت با پذیرش قوانین جمهوری اسلامی ایران به کاربران ارائه می شود.

حجم استفاده از سرویس دانلود از یوتیوب به صورت نامحدود می باشد و به خاطر محدودیت حجمی سایت کاربر موظف است پس از دانلود و استفاده، فایل مورد نظر را در قسمت مدیریت فایل ها حذف نماید و در صورت کامل شدن ظرفیت حجمی سرور ممکن است فایل های پرحجم توسط مدیر حذف شوند.

کاربران می توانند در صورت داشتن پیشنهاداتی درباره افزودن امکاناتی برای سرویس ها با ما در میان بگذارند.

این پایگاه جهت کمک به کاربران برای دانلود سریعتر و آسانتر محتوای اینترنتی طراحی شده است و به هیچ عنوان قصد دخالت و ترویج استفاده از فایل های دارای حق مالکیت معنوی را ندارد.

در صورت گزارش هرگونه لینک دارای حق مالکیت معنوی (کپی رایت) و یا فایل های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی، لینک بلافاصله از سرور حذف و اکانت کاربر خاطی مسدود خواهد شد.

کاربران حق استفاده از سرویس های GetPHP جهت انتشار مطالبی از قبیل شایعه، توهین و یا تهمت و افترا به افراد حقیقی و حقوقی و مواردی از این قبیل را ندارند. در صورت گزارش چنین مواردی، بلافاصله و بدون هیچ گونه ملاحضه ای اکانت کاربر مسدود خواهد شد.

هرگونه اقدامی که به تشخیص ما سواستفاده از سیستم تلقی گردد و یا منجر به استفاده غیر متعارف یا فشار غیرعادی به سرورها محاسبه گردد، ممنوع بوده و اکانت فرد خاطی بلافاصله و بدون اخطار قبلی مسدود خواهد شد.

در صورت نقض قوانین سایت و مسدود شدن اکانت، حجم اکانت و همچنین باقیمانده کیف پول به هیچ عنوان برگشت داده نمی شود. همچنین GetPHP این اجازه را دارد که در صورت رسیدن ضرر و زیان به این پایگاه توسط کاربرخاطی، از طریق مراجع قضایی نسبت به شکایت از کاربر خاطی اقدام نماید.

با توجه به عدم ثبات قیمت ارز و متکی بودن خدمات ما بر قیمت ارز، در آینده GetPHP این اجازه را خواهد داشت تا با درج اطلاع در سایت و یا کانال های اطلاع رسانی معرفی شده، هزینه ها را افزایش داده و یا نسبت به تعیین ضریب دانلود برای سایت های پرهزینه اقدام نماید.

این قوانین با یا بدون اطلاع کاربران در طول زمان ممکن است تغییر نماید. مطالعه و اطلاع از آن ها به عهده کاربر می باشد.

مطالب و اطلاعات توضیح داده شده در قسمت سوالات متداول سایت نیز خود نوعی از قوانین و شرایط استفاده از سایت محسوب می شوند.

با توجه به نوع کالا و خدمات ارائه شده که به صورت اینترنتی می باشند، امکان بازگشت وجه در صورت انصراف کاربر حتی در صورت عدم استفاده وجود ندارد. لطفا در خرید خود دقت نمایید.

باتوجه به وابستگی سرویس ما به مسائل مختلف، در صورت رخدادن شرایط فورس ماژول و موارد خارج از دسترس ما نظیر تحریم، فیلترینگ، ایجاد منع قانونی فعالیت، جنگ، زلزله و سیل و سایر حوادث طبیعی و غیر مترقبه در محل قرارگیری سرورها و یا مکان حضور ما (جهت دسترسی به سرورها و بروزرسانی و مدیریت سایت) و در کل هر نوع حالت فورس ماژول، مسئولیتی در قبال ارائه ی خدمات نخواهیم داشت.
قاعدتا در شرایط یاد شده، امکان عودت وجه یا محاسبه باقیمانده اعتبار اکانت و تسویه حساب وجود نخواهد داشت.

GetPHP تامین کننده محتوای مدنظر شما نیست و صرفا به شما در دانلود فایل ها یاری می دهد. لذا مسئولیتی در قبال محتوای فایل های شما و صحت اطلاعات آن نداریم.

کاربران و مراجعه کنندگان در هنگام ارتباط با بخش پشتیبانی و یا سایر بخش های سایت، می بایست پیام خود را در چهارچوب اخلاق و ادب ارسال نمایند. در صورت هرگونه توهین و یا تهدید، اکانت کاربر بدون اخطار قبلی برای همیشه مسدود خواهد شد.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

ما اطلاعات کاربران را به هیچ عنوان به کسی نمی فروشیم یا در اختیار کسی قرار نمی دهیم.

از اطلاعات کاربران جهت بررسی عملکرد محتوا و سایت جهت بهبود کار خود استفاده می کنیم.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

الزامات افشای قانونی اطلاعات

ما فقط اطلاعات کاربران را با نامه رسمی دادگاه در صورت درخواست و فقط اطلاعات درخواست شده را در اختیار دادگاه قرار خواهیم داد.

برخی از این قوانین از سایت رپیدپارس الگوبرداری شده است.